Jakou zvolit velikost?

Roste spolu s dítětem

Všechny střihy Tarua jsou rostoucí. To znamená, že vydrží 2-3 sezóny i více. Jak jsme to dokázaly? Daly jsme kalhotům vysoký náplet do pasu, takže nepadají, kolem kotníků drží a zároveň netlačí a neškrtí. Trička a mikiny jsou delší než širší. Nestane se vám, že z trika po prvním vyprání leze pupík, zato by se tam dítka vešla dvě vedle sebe.

Nekupujte "o číslo větší"

Všechno oblečení je číslované přesně na míru, tedy netřeba zbytečně přidávat velikost navíc. Pokud má dítě například 96 cm, kupujte velikost 98/104, pokud chcete rostoucí výhodu. Větší by na něm zbytečně plandala. Sledujte velikostní tabulky u jednotlivých kousků.

Jak mi bude velikost

Vezměme si velikost 98/104 našeho oblečení. Pokud má ratolest 96 cm, bude jí oblečení delší a možná trochu volnější a vydrží přes 2 sezóny. Pokud má 100 cm, bude jí oblečení akorát a nejspíš ještě sezónu vydrží. Pokud bude mít dítko kolem 106 cm, stále mu oblečení bude, ale dost "na tělo". 

Všechny střihy jsou šité spíše na hubené až normální postavy. Pokud máte malého barokního andílka (hlavně u malých dětí je to normální), berte velikost větší. Oblečení se přizpůsobí, ale o co se natáhne do šířky, o to se zkrátí do délky.

Oblečení na míru

Máte nějaký speciální požadavek? Chcete oblečení přizpůsobit nebo upravit? Rádi s vámi vaši představu probereme a snad i naplníme :) Kontaktujte nás na jsme@tarua.cz.

Zpět do obchodu