Merino oblečení pro děti a mámy na Vánoce výhodněji

Jsme Markéta a Tereza, dvě mámy malých lesních školkáčků. Pro ně i pro ostatní děti šijeme v Česku dětské funkční oblečení z merino vlny. Desítky dětí z lesních školek a stovky dalších dětí po celé ČR (i dále ve světě) jsou díky našemu oblečení v teple a pohodě celý den.

Více o nás a našem příběhu.

Na tyto vánoce pro vás máme čtyři akce, na každý adventní týden jednu:

 • Soutěž o sadu merino mikin pro dítě i mámu
 • Balíčky nejen merino oblečení "od hlavy k patě" s dárky navíc
 • Týden poštovného zdarma
 • Výhodné vánoční dárkové poukazy

 

1. Soutěž o sadu merino mikin pro dítě i mámu

Neděle 27.11.- sobota 17.12.

Vyberte s námi barvy a zvířátka pro příští kolekci a hrajte o sadu merino mikin! Soutěžíme o sadu dětské mikiny a dámské kojící nebo kojící mikiny dle přání. Soutěžní dotazník je určen pro všechny maminky, tatínky, babičky, dědečky, ale i kamarádky kamarádek s dětmi...

Hrajeme o sadu dvou merino mikin - pro maminku v kojící či nekojící variantě a pro dítě s rolákem či bez v barvě a velikosti podle přání výherce dle aktuální skladové dostupnosti na e-shopu www.tarua.cz Soutěže se lze účastnit pouze jednou, duplicitní odpovědi nebudou brány v potaz.


2. Balíčky nejen merino oblečení "od hlavy k patě" s dárky navíc

Neděle 4.12.- sobota 17.12.

Oslavte s námi Den hor 11. prosince s Merino nebo Bambusovým balíčkem. Vybavte se na dobrodružství do hor od hlavy k patě a to jak v létě tak v zimě.

 • Merino balíček s dárkem v hodnotě 845 Kč: Vyberte merino legíny nebo kraťasy + merino dlouhé triko nebo rolák + merino mikina nebo roláková mikina. K tomuto balíčku získáte dárek v podobě merino tílka a ponožek a poštovného ZDARMA. (Akce platí i na zlevněnou merino kolekci.)
 • Bambusový balíček s dárkem v hodnotě 420 Kč: Jakékoli dva kusy bambusového oblečení (2x legíny nebo triko a legíny nebo pyžamo a legíny...). K tomuto balíčku získáte dárek v podobě bambusového tílka ZDARMA.

Vyberte věci do balíčku, vytvořte objednávku a do poznámky nám napište barvu a velikost tílka (a ponožek), které máme přibalit.

3. Týden poštovného zdarma

Neděle 11.12. - sobota 17.12.

Nechte si váš balíček poslat zcela ZDARMA. Pro tento týden snižujeme poštovné na nulu pro všechny objednávky nad 500 Kč.

Pro doručení do Vánoc garantujeme odeslání objednávek uskutečněných do půlnoci 18. prosince 2022.

4. Vánoční dárkové poukazy se slevou

Neděle 18.- sobota 24.12.

 • Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč za 475 Kč (Sleva 5%)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč za 930 Kč (Sleva 7%)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč za 1800 Kč (Sleva 10%)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč za 2640 Kč (Sleva 12%)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 4000 Kč za 3400 Kč (Sleva 15%)
 • Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč za 4250 Kč (Sleva 15%)

Ideální tip pro babičky a dědečky, kteří neví co přesně jejich vnoučatům pořídit. Dárkový poukaz Vám zašleme do e-mailu připravený k vytištění. Stihnete tak dárek i na poslední chvíli. Poukaz je platný rok od zakoupení.

Pro aktuální informace sledujte náš Instagram a Facebook.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu